+90.352 503 35 39

Bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Facebook

Twitter

Linkedin

$ 3250000
recovered for our clients

In the Court of Law

criminal law

Direct Way of Justice

malpractice

Corporate Lawsuits

capital market

Protecting Business

employment

GÖRÜRYILMAZ HUKUK BÜROSU

1989 yılında Almanya’ da doğan Turgut GÖRÜRYILMAZ, İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk  Fakültesi’ nde eğitimine başlamış olup 2014 yılında mezun olmuştur. Verimli staj eğitimini kurumsal müvekkilleri olan hukuk bürolarında tamamlamış ve sonra icra ve iflas hukuku, ticaret hukuku, borçlar hukuku ve ceza hukuku alanlarında çalışmalarına başlayan Turgut GÖRÜRYILMAZ ” GÖRÜRYILMAZ HUKUK BÜROSUNU” kurarak daha önce ki büro tecrübelerini ve gözlemlerini iş hayatına başarılı bir şekilde yansıtarak, Kayseri ve İç Anadolu Bölgesinde faaliyet yapan büyük firmaların danışmanlıklarını yapmaya başlamıştır.

Kısa sürede İç Anadolu’da özellikle Kayseri’de, icra ve iflas hukuku ile ticaret hukuku alanlarında aranılan bir büro olmayı başarmıştır. Türkiye’nin şu an itibari ile 4 ayrı bölgesinde, yurt dışında 2 Avrupa ülkesinde iş ortaklığı kurarak, Kayseri’de uluslararası iş yapabilen sayılı hukuk büroları arasına girmiştir. Av. Turgut GÖRÜRYILMAZ Erciyes Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimine devam etmekte olup, sürekli olarak kendisini geliştirmeyi hedeflemektedir.

Görüryılmaz Hukuk Bürosu, yasal takip süreçlerinde oldukça özverili ve hızlı bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Kayseri icra dairelerinde oldukça fazla dosyası bulunan büromuz çalışanları ile icra memurları arasında ki iş ilişkisi kanunların gerektirdiği şekilde düzeyli ve seviyeli şekilde devam etmektedir.

Görüryılmaz Hukuk Bürosu, iş disiplinine oldukça önem verip, yapılan her işlem sistemlerimize kayıt edilerek müvekkillerimize şeffaf ve detaylı bilgiler verilmektedir.

Görüryılmaz Hukuk Bürosu dinamik kadrosuyla, çözüm ve sonuç odaklı çalışma prensibiyle kurumsal ve bireysel bazda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.
Günümüz ekonomik şartlarında bilginin ekonomik ve toplumsal faydaya dönüştürülmesi kaçınılmazdır. Görüryılmaz Hukuk Bürosu iş disiplini ve düzenli iş takibi ile müvekkillerine iş yaşamında katma değer sağlamayı, inovasyon süreçlerini denetlemeyi ve geliştirmeyi amaç edinmiş olup doğru değerler, çalışma kültürü ve ilkeleri ile sürdürülebilir başarıyı hedeflemektedir.

Görüryılmaz Hukuk Bürosu olarak temel hedefimiz; güvenilir, etkili ve nitelikli bir hizmet çerçevesinde hukuki uzmanlığımızı müvekkillerimizin ihtiyaçlarıyla birleştirerek eksiksiz bir müvekkil memnuniyeti sağlamaktır. Görüryılmaz Hukuk Bürosu olarak 100 bin dosya takibi edecek teknolojik alt yapıya sahibiz. Büromuz Dosya Takibinde teknolojinin son sistemleri ile donatılmıştır. Bu yatırımlar ile öncelikli hedefimiz İcra Takibinde Başarı oranımızı en yükseğe çıkarmak.

Verdiğimiz hukuki danışmanlık hizmetlerinde sürekli gelişim göstermeyi hedefleriz ve bu nedenle müvekkillerimizle sıkı ilişkilerimizi korumaya özen gösteririz. Müvekkillerimize karşı koşulsuz dürüstlük ve sadakat, büromuzun vazgeçilmez değerleri arasında yer almaktadır.

Müvekkillerimiz ile ilişkilerimizde DÜRÜSTLÜK, GÜVEN VE GİZLİLİK esas alınacaktır. Gerek bireysel gerekse kurumsal sırlarınız, hukuki düzenlemeler ve meslek ilkelerimiz gereği titizlikle korunacaktır.